Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bat LXII
Wątek: Scent Bat LXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-05, 21:29   #1019
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Katt - no przykre to, jednym słowem hardkor .

Mam świadomość że zawsze może być gorzej więc zawsze cieszę się tak na maksa każdym, małym dla innych, pozytywem. Mnie juz sam fakt że jest w miarę ok starcza do szczęśliwości. Ostatnio pogoda jest u nas bardzo łaskawa dla mnie, no 100 procent moja jak na zamówienie! Oddycham głęboko nacieszam się każda sekunda bo wiem że długo to nie potrwa no ale jest wprost I-DE-AL-NIE. . Ok 25 stopni bez żarowy i lekki wietrzyk. perfecto! No tylko morza brakuje ale i tak jest bosko. . Także to na mnie wpływa bardzo dobrze. Na codzienna egzystencję. Od razu wszystko idzie łatwiej.

Haha piszę tego posta na raty of kors, i w tzw międzyczasie zdążyło się spooooro posypac, no ale nic to póki żyjemy oddycham głęboko, valused i znow oddycham.

Co do dzieci to faktycznie scary że aż tak radykalne podejście. O mojego od początku się niepokoje bo nie bawiły go żadne dzieciece zabawki bujaczki karuzele niiic tylko śrubki mechanizm jak to coś działa. No ale lekarze też mówili że za wcześnie na wnioski że obserwujmy w którą stronę to pójdzie jak się będzie rozwijal. No i obserwujemy. Bywa różnie. Może to i dobrze? Nie będę się tu rozwodzić bo to temat rzeka. A czas zawsze u kogoś płynie szybciej. Stefan już pewnie dorosła . Nie no 3 z hakiem?

Co do zapachów to mam identycznie w kwestii "arabskiego orientu" kompletnie nie moje klimaty i to nie tyczy się wyłącznie perfum tylko zapachów w ogóle. Agarowe ani kuminowe aromaty mnie nie interesuja w żadnej postaci.

A preferencje hmmm. Cóż lubić na kimś w otoczeniu lubię tak wiele zapachów z różnorodnych kategorii zapachowych że nie potrafię określić calosciowo jaki gatunek na tak a jaki na nie. Jedynym kryterium jest moja reakcja na konkretną kompozycję. Np wiele zapachów z kategorii gourmand robi mi bardzo dobrze ale chyba jeszcze więcej mnie odpycha. Są cynamony i cynamony. Są wanilie i wanilie. Ba! Jest jaśmin i jaśmin. (Tu akurat gatunek odgrywa rolę i know) W perfumach lubię miód, żywice, iglaki ale są kompozycje dla mnie, jak np wspomniana Sequoia i jest masa z którymi mi nie po drodze. Uwielbiam Pradę Intense oraz lodowatosc Escentric 03. Itd itd. Masz rację że osobistym kryterium może być klasa - np u mnie to działa tak że nie chce nosić ani czuć perfum w moim odbiorze tandetnych. Itd itd...





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2019-08-05 o 22:16
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując