Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pm 2020.
Wątek: Pm 2020.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-13, 16:12   #3967
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Pokażesz sukienkę, na którą się zdecydowałaś?
Kurcze, zazdroszczę, to spora decyzja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka:
https://www.elizabethpassion.com/suk...cja-2019/4115t


Ama09 ja bym zastanowiła się jeszcze nad DJ'em. Możesz zagadać do jakichś polecanych czy brali udział w spokojniejszych przyjęciach i jakie mają z tym doświadczenia i opinie.
Mnie się wydaje, że nawet jeśli nie są planowane tańce to dobra muzyka, dobrana do atmosfery i tego czego w danej chwili potrzebują goście to ważny element imprezy.
We wrześniu będę na weselu gdzie młodym bardzo zależy na ustaleniu własnego scenariusza. Początkowo nie chcieli żadnego wodzireja tylko samemu zajmować się muzyką i prowadzeniem. Ostatecznie zdecydowali się na kogoś kto będzie puszczał muzykę, ale wg z góry określonego planu, a pan młody dalej będzie 'głównodowodzącym'. Nie jestem przekonana do takiego rozwiązania, myślę, że PM i tak ma masę rzeczy na głowie żeby jeszcze myśleć o muzyce, no i wesele to na tyle dynamiczna impreza że ciężko z góry przewidzieć kiedy będzie atmosfera do wybryków, kiedy do przytulańców a kiedy każdy będzie chciał odpocząć. Zobaczymy. Oczywiście trzymam kciuki żeby wszystko wyszło super

Zaproszenia będziemy rozdawać jakieś 5 miesięcy przed ślubem. Wcześnie, ale ślub tydzień po Wielkanocy plus będziemy zachęcać gości do zostania na drugi nocleg, a do tego potrzebny jest urlop.

Edytowane przez _Dela_
Czas edycji: 2019-08-13 o 16:15
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora