Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego jestem odrażający?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-14, 09:52   #212
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87080265]W sumie uważnie przeczytałam tylko te cześć o zainteresowaniach, ten dalszy strumień świadomości tylko pobieżnie. Wiec ok, doczytam i się zastanowię [emoji14][/QUOTE]
Znaczy wiesz, zależy co rozumiesz przez "niegłupi". Bo chore i roszczeniowe podejście oraz przedmiotowe traktowanie kobiet nie ujmują nic z IQ. Ale autor zdążył już sobie (albo my w głowie) zbudować wizerunek sympatycznego, zagubionego chłopca, który potrzebuje naszej pomocy i tak się ładnie słucha. I pewnie jest miły, ciekawy, wartościowy, tylko nie umiał się odnaleźć w tym zepsutym świecie sterydziarzy i Instagrama. A tu takiego...
Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Jak dla mnie przesadzacie, przeciez on nigdzie nie napisal ze charakter sie nie liczy tylko wyglad. Napisal, ze szuka nieglupiej i ladnej dziewczyy, ktora mu sie psodoba. No naprawde to takie dziwne, ze chcesz byc w zwiazku z osoba ktora Ci sie podoba fizycznie? Jesli ktos ma za☠☠☠isty charakter, ale pociągu fizycznego nie ma to można zostać przyjaciółmi, a nie para. Autor jak rozumiem nie mial jeszcze w zyciu nigdy dzieczyny i nie cieszy sie powodzeniem, a jedyne kobiety ktore zwracaly na niego uwage nie byly w jego typie - no to gdzie tu zaliczacz, gdyby chcial zaliczyc to by je tez zaliczyl, a jak widac szuka dziewczyny na stale.
Ja się w ogóle tego nie czepiam. Nawet gdyby napisał, że tylko wygląd się dla niego liczy. Chodzi o to uprzywilejowane podejście, sposób w jaki pisze o innych mężczyznach oraz obrażanie kobiet, których do tej pory był targetem, a sam jest męskim odpowiednikiem grubej baby - mało męskie rysy, brak silnego zarysu szczęki, chudość. Może wzrostem nadrabia, ale nadal byłabym zawiedziona, gdyby do mnie podszedł.
Tak, to wszystko cechy, na które nie ma się wpływu, w przeciwieństwie do otyłości, ale co z tego? Są aseksualne, to są.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora