Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy luty 2020
Wątek: Mamy luty 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-18, 12:05   #1162
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy luty 2020

Agacior piekne zdjecia

Bedac na urlopie w pl akurat raz jechalam autobusem i bylo mi strasznie niedobrze po serniczku (inaczej bym w ogole nie usiadla nawet, mimo ze 45min mialam spedzic w autobusie). Na kilku przystankach sie troche zagescilo i babon siedzacy obok mnie oferowal komus moje miejsce lol ale jak sie do niej odwrocilam to musialam wygladac na zielona, bo juz sie nawet nie odezwala gdyby jednak to bym wyjasnila ze zaraz zwymiotuje bo jestem w ciazy.
Jedynie gdzie bym poprosila o pierwszeństwo to kolejka do toalety, a tak to (poki co) nie potrzebuje. No i w uk nie ma czegos takiego jak kasy pierwszenstwa czy miejsca parkingowe dla ciezarnych, takze slabo to widze...

Wczoraj zaczelam oczyszczac szafe z ciuchow w ktore sie juz nie zmieszcze i ktorych nie bede uzywac, poddalam sie w polowie, ale i tak duzo miejsca juz sie zrobilo. Zaraz sie zbiore do tej drugiej polowy.
Natomiast dzis od rana tworze liste rzeczy/mebelkow/akcesoriow, zeby tez powoli zaczac kompletowac. My chyba zaczniemy od nie typowo dzieciecych rzeczy, jakies lampy, fotel itp, ciuszki moze jak poznamy plec. Znajomym i rodzinie powiedzialam zeby kupowali wieksze jesli chca/musza juz tzn 3-6m i wyzej, zeby wlasnie uniknac rozczarowan rozmiarowych.

Przy okazji pytanie: na roznych stronach pisza roznie o poscieli, tzn czy do spania w lozeczku potrzebujemy kolderki/poduszeczki, czy spiworkow? Na wielu listach sa spiworki ale tez poszewki na posciel i przez to nie rozumiem co mam w te poszewki ubierac [emoji2368]
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując