Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-16, 17:50   #82
thebestfriends
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 14
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Witajcie [emoji3]. Jestem tu nowa i widze ze duzo jest osob ktore poszukują przyjaciolki, dlatego tez postanowilam dodac swój post.
Zatem napisze że rowniez poszukuje swojej przyjaciolki, bratniej duszy.
Chcialabym byc z nią w stalym kontakcie, dlatego szukam osoby ktora ma czas na pisanie, rozmowy itd bo przeciez sms nie zajmuje duzo czasu, opowiadac sobie jak minął dzien itd. I powoli wzajemnie poznawac siebie, swoje zycie i przyzwyczajenia. A z czasem wiedziec o sobie wszystko.
Pragne mieć taką osobe ktora bedzie dla mnie najwazniejsza, a ja dla niej. A niestety jej nie mam [emoji20]
Chcialabym spotykac sie i spedzac czas w rozny sposob, z czasem mowic sobie o roznych sekretach o ktorych mogą wiedziec tylko przyjaciolki, z ktorą nie bedziemy mialy przed sobą tajemnic.
Jestem z Leszna, mam 27 lat, mam pieska, dzieci jeszcze nie.
Na imprezy i po klubach nie chodze, ale mozemy czas spedzac w kazdy inny sposob, to co obie bedziemy chcialy.
Nie szukam znajomej ktora sie odezwie raz czy dwa w miesiacu, szukam glebszej relacji opartej na przyjazni, szczerosci i zaufaniu.
Mam nadzieje ze i ja znajde swoją przyjaciolkę
Buziaki [emoji10][emoji11][emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thebestfriends jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując