Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-06, 22:38   #71
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87229331]



Ogólnie chodzę teraz na różne zajęcia i szukam czegoś ciekawe.
Byłam ostatnio na treningu obwodowym. I teraz pytanie do was.
Czy to normalne, że byłam tam tak zmęczona, że czułam się, że zaraz zemdleje? Było mi też niedobrze. :/ Nie byłam w stanie wykonywać wszystkich ćwiczeń, bo czułam, że zaraz padnę.
W necie straszą, że to może być jakis problem z sercem i to nie jest normalne. Sama nie wiem. Pamiętam jak zaczynałam jeździć na rowerze, to też miałam takie epizody, że jak gdzieś dojechałam, to czułam się jakbym miała zemdleć. Musiałam usiąść. Że zbiegiem czasu wszystkie te objawy zniknęły.
Może po prostu ten trening był dla mnie za ciężki?
Chociaż obiektywnie rzecz biorąc tam nie było niewiadomo czego ( 8 stacji a tam: plank, podnoszenie ciężarków, przysiady z wyrzucaniem 7 kg piłki, wiosłowanie sztanga, skakanie na step, wykroki z ciężarkami i coś tam jeszcze, nie pamiętam).

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

To IMO normalne.
Trening obwodowy na ogół wygląda niegroźnie, ale jest ciężkim interwałowym wysiłkiem.
Tego typu wysiłku, też trzeba ciało i serce nauczyć. Szybko wchodzić i schodzić z pulsu.

Bardzo dobry trening.

Ale jak masz cień wątpliwości czy lęku, to przebadać serce warto.
W sumie przy uprawianiu sportu raz w roku się powinno to robić.
Bierzesz skierowanie od ogólnego i robią Ci ekg w zabiegowym. Trwa niedługo a warto zrobić co jakiś czas.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora