Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konsultantka ślubna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-09, 11:23   #11
Clair123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 77
Dot.: Konsultantka ślubna

Ja, jako juz mloda mezatka nie chcialabyn zadnej konsultantki ale moze dlatego ze wiem, ze jest to dodatkowy koszt, lubie wszysyko robic sama i przyznam szczerze, ze cala ta organizacja slubu i wesela dala mi duzo frajdy. Kazdy ma inny pomysl na ten dzien. Ja nie wyobrazalam sobie ze po prostu przekaże slownie go komus innemu a potem bede czekac na efekty. Nawet swiadkowa chciala mnie odciazyc ale po jakims czasie sama doszla do wniosku ze to jest nasz dzien i skoro wiemy co robimy i nie chcemy niczyjej pomocy to ok. Rzeczywiscie jest tego troche bo i sala, muzyka, wystrój, ubranie PM, goscie, konkursy, podziekowania, pierwszy taniec,kwiaty... ale mysmy akurat mieli troche czasu na to i kazda rzecz byla dobrze przemyslana i dopracowana i nie wyobrażam sobie zeby ktoś inny mial ja za mnie zrobić a potem cos by bylo nie tak (nawet podziekowania w formie filmu zrobil moj maz, a ja zajelam sie koszami prezentowymi i ich dekorowaniem ale lubie w sumie takie artystyczne rzeczy; co wiecej mieliśmy motyw rustykalny wiec dekoracja sali nie byla jakas skomplikowana - polecam pomysly z Internetu - a dodatkowo zaangazowalismy w ukladanie kwiatow obie mamy i babcie co tez je zblizylo i sprawilo im troche radości) ☺ ale to chyba tez od osoby zalezy, miejsca wesela (ktos wyzej wspomnial ze wesele bedzie na odleglosc) czy charakteru imprezy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Clair123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując