Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-24, 20:19   #120
monkawiz
Raczkowanie
 
Avatar monkawiz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 79
GG do monkawiz Send a message via Skype™ to monkawiz
Dot.: Prace pseudostylistek.

Napisane przez Ewa

jeśli sie kleiły to albo nie zostały utwardzone, ale źle oczyszczone cleanerem, nie powinnaś była wyjsc z łopatami, skoro kształt Ci sie nie podobał i oczywiście, ze zel się piłuje, własnie po to, zeby nie było tych górek i dolin.
P.S ja mam kolezanke, ktorej robie paznokcie, przyszła do mnie pod jednym warunkiem: uwaga! ze nie bede jej piłowała pazurków, kiedy powiedzialam,ze nie rozumiem okazało się, ze chce zeby jej połozyc od razu rowniutko, bo ona nie lubi siedziec i czekac az jej wypiłują, wiec jesli tak zrobie to zostanie, i tak robię, musze polozyc 3 wartswy rowniutko (zero krzywej C, bo wygląda to nienaturalnie, ledwo jej wytłumaczyłam, ze musi byc w tym miejscu wiecej żelu,zeby jej nie odpadły)) i kilka cyrkonii, nic wiecej, domyslacie sie jak bardzo cierpię ale trudno, skoro sobie zyczy, proszę bardzo.

powiem Ci że masz cierpliwość. Przecież obróbka paznokcia jest najważniejsza. Także nie zazdroszczę CI. Musiała być cholernie wkurzona jak matowiłaś żel blokiem żeby go potem nabłyszczyć. tak to już jest jak klient idzie do fachowca i narzuca swoje ....
__________________
Pozdrawiam
Monkawiz
monkawiz jest offline Zgłoś do moderatora