Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-21, 12:01   #4050
EmiliaMaria94
Raczkowanie
 
Avatar EmiliaMaria94
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 44
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Hej. Czy jesli moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi okolo 2000 kcl, to jesli obetne je do 1800 to da to efekty?
moze glupie pytanie,ale zglupialam troche bedac na diecie redukcyjnej, a waga stala. jedynie cialo sie zmienialo co bylo tez w porzadku... ale troche demotywowalo mnie to ze trwalo to 3 msc (cwiczylam 4/5 razy w tyg, trzymalam diete od dietetyka), a spadlam " na wadze " jakies 2-3 kg na 3 msc. czy to normalne?

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Mam dietowe pytanko, może ktoś będzie wiedział:

Odchudzam się. Ćwiczę 5-6 dni w tygodniu, dość intensywnie. Jest to dla mnie zrozumiałe i logiczne, że w dniach treningowych moje dobowe zapotrzebowanie skoczy o kilkaset kcal, które spalę na treningu.

Ale co z tymi 1-2 dniami nietreningowymi w tygodniu? Spożywać w nie taką samą ilość kalorii, jak w treningowe (nie utyję od tego...?), czy ucinać o te kilkaset, które normalnie spaliłabym na siłowni?

Robię ćwiczenia typowo siłowe i cardio (ale w oddzielne dni, nie łączę), czasem cardio zastępuję/łączę z interwałami

(nie praktykuję żadnych durnych "diet cud 800-100 kcal" poniżej bmr, mowa o rozsądnej liczbie kalorii wyliczonej z uwzględnieniem aktywności fizycznej)
Tez sie nad tym zastanawiam

Ktos moze wie?
EmiliaMaria94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując