Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-03, 08:14   #7
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

W skrócie: denerwuje cię, że ktoś ma inne zainteresowania niż te, które ty uważasz za słuszne. Do tego w stereotypowy sposób bardzo upraszczasz. Podpiszę się do opinii k9871, że takie podejście jest dziecinne.
Każdy ma prawo mieć swoje zainteresowania, każdy jest inny. To, że ktoś lubi gry komputerowe, kreskówki, anime (często dedykowane do starszych odbiorców, bo tu nie chodzi o formę, ale o treść. Tak jak są filmy czy seriale dedykowane dla dorosłych i dla dzieci tak i są anime dla jednych i drugich) nie znaczy, że jest coś z nim nie tak. Masz prawo nie podzielać tych zainteresowań, możliwe, że nie znajdujesz z osobami siedzącymi w tej tematyce wspólnych tematów. To normalne. Ale aż takie przeżywanie tego, że ktoś jest inny niż twój wyobrażony schemat na temat tego, czym powinni się interesować ludzie w danym wieku? Cóż, dla mnie szkoda energii.


W każdym razie nie uważam tego za infantylne, takie zainteresowania są dla mnie wręcz zaletą. Sama uwielbiam gry, od czasu do czasu obejrzę jakieś anime, do tego kocham bajki disneya. Z powodu braku czasu spędzam nad tym mniej czas niż kiedyś, ale wciąż to jedna z moich ulubionych form spędzania wolnego czasu. Mam nawet kilka figurek sprzed kilku lat, gdy byłam mocno zajarana tematem i uwielbiam je. Nie wiem czy jestem już starszą kobietą według twojego podziału. W każdym razie z czasach licealnych rodzice twierdzili, że mi przejdzie. Po kilku latach wciąż nie przeszło, więc tak mi już chyba zostanie
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując