Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-03, 09:34   #14
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Po prostu nie moje klimaty. Tak samo wiem, że nie dogadałabym się z osobami, które np. lubią Gwiezdne Wojny, Władcę Pierścieni, czy Harry'ego Pottera. To nie dla mnie, lubię inne rzeczy i nie czuję potrzeby wchodzenia w bliższe relacje z ludźmi, którzy mają tak skrajne zainteresowania od moich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę? Nie wiem, tż lubi gwiezdne wojny, to do kina idzie z kolegą, ja lubie downton abbey to do kina poszlam z koleżankami. W/w filmy też nie dla mnie, ale zdziwiło mnie skreślenie z tego powodu osoby.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Tak jakby “typowo” kobiece zainteresowania nie bywaly infantylne. Ostatnio kolezanka namowila mnie do obejrzenia odcinka Seksu w Wielkim Miescie, wiekszych glupot juz dawno nie widzialam. Nie krytykuje, bo sama filmy o superbohaterach chetnie ogladam, ale nie czarujmy sie - rzadko kto hobbistycznie interesuje sie prawem karnym czy literatura przedwojenna. Wiekszosc ludzi jest dosc zlozona, ma roznorakie zainteresowania i glupie i madre, trudno kogokolwiek oceniac na podstawie zamilowania do gier. A czym Ty sie pasjonujesz Autorko?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem ciekawa jakie Autorka ma zainteresowania.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując