Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-03, 10:46   #25
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No ale jest różnica pomiędzy tym, że lubię serial przyjaciół i sobie ogladam w wolnym czasie a tym, że ktoś w każdej rozmowie musi o tym wspomnieć. Z tż mamy i wspólne filmowe zainteresowania i osobne, nie zabijamy się o toz a raczej świetnie dogadujemy bo spędzamy czas i razem oglądając wspólnie serial i osobno

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Może nie napisałam precyzyjnie, wyjaśniłam w kolejnych postach, że dla mnie fiksacja na tego typu rzeczach jest nudna i odpychająca, a do tej pory często miałam do czynienia z takimi osobami.
Mój mąż też interesuje się m.in. tym, co dla mnie nie jest ciekawe, np. majstrowaniem przy starych motorach i autach, ale nie przynosi tego do domu, więc jest ok. Poza tym, nie widzę nic dziwnego w tym, że w gronie bliskich mi osób wolę mieć ludzi, którzy w pewnym stopniu mają zainteresowania podobne do moich.
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując