Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-26, 14:24   #420
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jesień, zima a może wiosna?

Ok. Widziałabym cię w kolorach kontrastowych i ze względu na biust,najlepiej w zestawieniach typu jaśniejsza góra z miękkiej tkaniny,góra niezbyt długa plus ciemniejszy kontrastowy dół. Np. szara bluzka kopertowa lub bluzka w łódkę, albo dekolt woda ewentualnie sweterek z dekoltem w szpic i bordowa spódnica. Spódnice wybierałam bym raczej trapezowe i niezbyt długie , ok .40 cm. Nie widzę cię w drobnych wzorkach,jeśli wzory to geometryczne, czarno białe lub biało czarno czerwone (np. szerokie pasy) i raczej na bluzkach niż na spódnicy czy spodniach. Pasujesz mi do białej koszuli połączonej ze swetrem w kolorze czerwonego wina, do bordowego żakietu z wełny z jakimiś domieszkami ale moim zdaniem musisz wybierać żakiety krótkie.
Na tym zdjęciu masz zbyt długą bluzkę.Brak ci w niej talii.Podejrzewam,że chciałaś maskować biodra.Nie ma potrzeby. Możesz je zamaskować trapezową spódniczką albo spódnicą szytą z klinów lub seksownie podkreślić krągłości ołówkową spódnicą lub optycznie wyszczuplić ciemniejszym kolorem spodni (fiolet, bordo, granat lub czarny). Jeśli chcesz tunikę to najlepiej dzianina, bordo lub granat ale z widocznym, najlepiej szerokim paskiem na wysokości talii.
Ładnie ci będzie w bordowych sztruksach,w bordowej koszuli do szarej spódniczki.
Na górę polecam dobrze dopasowane klasyczne koszule (biała ale i bordo, szara, czarna jak najbardziej) i wszelkiego typu dzianiny. Dekolt V nada ci lekkości i wysmukli szyję. Jakoś nie pasują mi do ciebie golfy, chyba,że z miękkim, szalowym kołnierzem albo z wyraźnym ściągaczem na górze.
Kolorystycznie-najlepsze dla ciebie są fiolety,szarości, czerwone wino i bordo. Także chabrowy/kobaltowy błękit jak na tej bluzce na zdjęciu ale raczej na bluzka z dekoltem łódka lub woda.
Będą ci pasować modne teraz czarne spodnie lub spódnice w biały pionowy prążek tenisowy.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując