Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-15, 18:31   #2963
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Gruszkiiii!! Mała zasypia i jadę do Tesco! Stary mnie nie. Zatrzyma!!!


Dziś w ramach "ja prdl musze wyjść z domu" zgłosiłam się że pojadę odebrać żarcie na wynos... Jakieś 1.5km. Pojechałam rowerem[emoji23] z 40 min jechałam dookoła żeby się zresetować. Serio czułam się wolna jak jakaś niepoprawna romantyczką na filmach na tym rowerze...!


Inna sprawa. Nie wiem czy Wasze mamy też tak. Mają ale moja lubi sprzątać. Lubi.
Chyba kumma. Po tygodniu ogarniania dzieci jak nigdy. No 100% uwagi 2na raz, z rozmarzeneom w oczach myślę że może bym okna pomylą.. A może wyszoruje prysznic... No mowie Wam. Rozrywka niczym wyjście do kina i chlanie do rana po seansie...


Ps. Sory za kropki zamiast spacji. Mój telefon umiera

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Tak! Wczoraj sprzątałam i mega przyjemność mi to sprawiło. Umyłam dokładnie WC, łazienkę, sprzatbelam sypialnie, salon, kuchnię na tip top. Dwa prania, dwie zmywarki, umyłam okno, poszłam do Lidla, zrobiłam obiad. Tego mi było trzeba XD 2 tygodnie temu też miałam wene na sprzątanie. Nawet zdemontowakłam cokoły w meblach kuchennych i umyłam pod szafkami. Podłogi na kolanach a nie na szybko mopem. Normalnie jakby Gesslerowa miała przyjechać kręcić kuchenne rewolucje

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora