Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ponowne starania po t. Zaczynamy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-25, 10:14   #4220
sabii79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 51
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

dzieki dziewczyny

za wszytskie slowa wsparcia i zrozumienia
macie racje bez terapii sie nie obejdzie
moze sie dowiem na niej czy strach mnie paralizuje tak ze nie jestem w stanie czy ja porostu wacle tak bardzo nie chce , bo moze jakbym miala parcie to bym za wszelka cene... , nie wiem


---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

[1=1b9959bfe12940dd3f60b10 95d45edd9b03f9ab0_65540a1 f29edd;87614264]Sabii ja ci pamiętam bo też miałam T. wiosną 2018...

szczerze mowiąc od tej pory nie zdecydowałam się na 2 próbę bo strach ściskał... i nadal ściska, ale wiesz, bez tych ciągłych wspomnień, raczej czas od czasu. widzę że mnóstwo dziewczyn zdecydowało się od razu na kolejną próbę - ale wiesz, nie ma tu jednej porady dla wszystkich, każda ma swój czas na powrót do siebie i zastanawienie się, co dalej.

a Ty chcesz próbować jeszcze raz? masz dzieci? Bo jeżeli się nie chce to może nie należy na siłę tego robić?[/QUOTE]


kropka a ty masz juz dzieci ? tez cie pamietam ..ale forum odstawilam, zamknelam temat wiec nie pamietam szczegolow kazdej dziewczyny i historii ..tak bardziej po pseudonimach no ale zycie ...temat wraca
sabii79 jest offline Zgłoś do moderatora