Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-20, 07:31   #62
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87675599][emoji1787] zapisuje sobie dokładnie kiedy otwieram, robie przerwę i wracam ponownie do kosmetyku.
Bo mam takich kilka produktów „na inna porę roku”. Ale krem do twarzy na noc zuzylam dosłownie w ciagu jednego miesiąca!
Nie spodziewałam sie [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Dziwiłam sie i to bardzo. Jednak jak sie używa kilka produktów jednocześnie to mozna sie potem zdziwić.


Ja zapisuje co kupić w Polsce. Ale czy pojedziemy w sierpniu? To sie jeszcze zobaczy.


Na razie nie planuje zakupow u siebie. Ale jak zostanie mi po połowie serum to bede musiała cos kupić.
W tkm zawsze było cienko z serami do twarzy u mnie.
Wiec pewnie w necie cos sobie zobaczę [/QUOTE]

Ja mam tylko aktualnie otwarte krem do twarzy, który stosuję i na dzień i na noc, serum do twarzy, które też stosuję rano i wieczorem i tonik, który też nakładam rano i wieczorem.

W zapasie mam olejowe serum, więc będę używać je tylko na noc. To będzie mi słabo szło zużywanie. Ale nie będę kupować serum na dzień

Ciekawe, jakie serum sobie kupisz. Choć ja bym jeszcze się przeszła do TK MAXX. Może akurat jakieś serum będzie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując