Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-27, 10:26   #3206
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Na wrastanie jest skuteczna ciągła kuracja Pilarix'em, na zmiane z folisanem. Najgorsze są pierwsze tygodnie, pozniej skora sie przyzwyczaja, blizny znikają.. włosków odrasta bardzo malutko. Depilacja staje sie praktycznie bezbolesna
Pilarix zawiera z tego co pamiętam 20% mocznika i kwas salicylowy.. dobry od razu po depliacji, folisan dopiero kolejnego, lub po 2 dniach od depilacji...ponieważ potrafi "zabić"
wielkie dzięki, zaraz lecę do apteki

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Ilona - dzięki za oświecenie - też mi się wydawało, że wsadzenie 'gołej' butelczyny do mikrofali może skutkować jakimiś bliżej nieokreślonymi acz nieprzyjemnymi konsekwencjami, ale znając siebie pewnie kiedyś przetestowałabym ten pomysł. Miałam nadzieję, że moja mikrofala na coś się przyda w końcu, bo raczej stoi bezczynnie przez większość czasu. Ale, że mam wśród znajomych babyboom popytam może ktoś ma wyparzać niepotrzebny do oddania. Dzięki

Niezamienna - dzięki za pomysł. Z olejem dyniowym nosze się od jakiegoś czasu, poluję na Fandlera w celach spożywczych ale jak już będę go miała, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby dolac go do tego mixu. BTW jedna z naturalek pisała mi, że jedna z najpyszniejszych rzeczy na świecie są lody polane olejem dyniowym Fandlera
hm, jestem co prawda fanatykiem olejów wewnętrznie, ale jeszcze lodów olejem nie polewałam - cóż człek cale życie się uczy
oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora