Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-11, 13:30   #19
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robicie sobie takie niebieskawoszare włosy? Da się w domu taki efekt osiągnąć? Polećcie jakąś fajną farbę, byle taką nietrwałą
A możesz zapodać jakieś foto? Może mix niebieskiej i srebrnej płukanki do włosów zmieszany z maską i tak przetrzymany na włosach, myślę że na blondzie powinno złapać. Ja na swoich zrobiłam ostatnio płukankę z mixu różowej i srebrnej, parę zakrętek jednej i drugiej w wodzie i miałam widocznie odcień zmieniony

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
do mnie przyszedł rozświetlacz Ofra i jest bardzo fajny, piękna tafla bez zbędnego koloru, zdecydowanie trzeba go nakładać lekka ręką i luźnym pędzlem ... jestem zadowolona, jedynie opakowanie jakoś do mnie nie przemawia, ale nie jest złe jakościowo, ale jakos ten biały design mnie nie porywa.... ale to już takie czepianie się
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O, brzmi dobrze. Też czekam na swój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie macie kolory? Ja czaiłam się na ten dzielony na czworo. Przez sytuację nawet nie zdążyłam zrobić sobie porządnych zakupów urodzinowych Ostatnio tylko kliknęłam CC z It wersje oil-free i nowy róż z Maca bo się obie rzeczy pojawiły dostępne.

Macie jakąś fajną maskę nawilżająco-odżywczą do polecenia z D. czy S.? Coś w tubce albo słoiczku?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora