Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - z Sesji: Ciemnnosci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-27, 15:35   #26
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: z Sesji: Ciemnnosci

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Sesja przyjemna, ale jakos krzywo Cie ten makijaż wyszedł, albo to przez oświetlenie Wewnętrzny kącik prawego oka jest bardziej żółte od lewego, i ta czarna krecha jest poprowadzona niżej chyba Widać to dopiero przy zamkniętych oczyskach. Przy otwartych wszystko super
no Yenn krzywo i nijako, tak jak piaslam makijaz tak w kit mi sie podobal do tego maki robilam pod slonca ze prawie sama nie weidzialam co packam
Cytat:
Napisane przez ania_lublin Pokaż wiadomość
faktycznie widac troszke roznice miedzy prawym i lewym wewn kacikiem, ale i tak dla mnie jest cudnie, wciaz jestem Twoja fanka

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ladnie wyszlo. Takie makijaze maja prawa wyjsc nierowno. Mi tam sie bardzo podoba, szczegolnie ostatnie zjdecie.

Cytat:
Napisane przez aagnesska22 Pokaż wiadomość
pieknie!coz mozna wiecej powiedziec

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Game, ja rozumiem, że odnosicie się do siebie z sympatią ale może by tak w innych słowach ją wyrażać, albo przynajmniej nie bezpośrednio w wątkach Ładnie proszę o panowanie nad klawiaturą, bo nie czyta się takich postów przyjemnie.
Tak jest szefowo!
Cytat:
Napisane przez divin Pokaż wiadomość
Ślicznie wyszlo.. nawet bardzo


Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Czarny cień jest świetnie wyciągnięty na boki, pięknie podkreślone policzki Jest parę niedociągnięć, ale przy otwartych oczkach ich nie widać

Piękna sesja

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
Przy otwartych oczach makijaż prezentuje się bardzo ładnie ale przy zamkniętych już nie ,troszeńke nierówno i jak dla mnie za mocno zbyt nachalnie i wykończenie też za ostre za to na plus poliki i usta

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Makijaż przepiękny ale na modelce za ciężko.
dzieki ze sie rowniez ze mna zgadzasz!
Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
bardzo ładnie
pomysłowo, dokładnie, twarzyczka super wygląda

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
Game co to za kolor w wew. kąciku oka?

fajnie wyszło, właśnie to ostatnie zdjęcie najbardziej mi się podoba
ten kolor to jest cielisty Ball- satin mat z czyms go laczylam chyba z brazikiem delikatnie
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując