Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyjaciółka mnie zawiodła
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-24, 14:37   #1
Zyzuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34

Przyjaciółka mnie zawiodła


Witajcie! Mam pewnie problem. Ostatnio między mną a moim chłopakiem źle się dzieje, mamy problemy w związku. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dzisiaj podczas kłótni z chłopakiem dowiedziałam się że on i moja przyjaciółka(Klaudia) piszą ze sobą i ona mówi mu różne rzeczy na mój temat(które ja mówię jej w sekrecie). Przedstawia mnie w złym świetle i przekręca nieco moje słowa. Dowiedziałam się że piszą ze sobą od kilku dni i jakoś dziwnym trafem od tego czasu jest między mną a nim coraz gorzej). Chłopak był na mnie zły i powiedział że oszukałam go. Nie pogadał ze mną wcześniej na temat naszego związku tylko posłuchał się Klaudii. Poczułam się bardzo źle. Napisałam o tym przyjaciółce, że już wiem że z nim pisała (nie pisnęła mi słowem o tym). Nie mam nic przeciwko temu aby pisali ze sobą ale nie chcę być przez nią obgadywana i żeby ona wtrącała się w sprawy między nami. Jest mi bardzo przykro. Nie wiem czy przesadzam czy to co Klaudia zrobiła było w stosunku do mnie fair, zwłaszcza że nic złego nikomu nie robię. Dzisiaj zamierzam z pogadać z nią
Zyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując