Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-30, 07:06   #37
scadia
Raczkowanie
 
Avatar scadia
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 33
GG do scadia
Dot.: Suszarka prostująca - nowość.

Ja na te suszarke napalam sie od dobrego roku. Niestety w Polsce byla ona niedostepna - nawet w sklepach internetowych. Zreszta teraz bardzo sie ciesze, ze jej nie kupilam. Znalazlam ja w RTV euro AGD za..130 zl - w promocji. Ale jest haczyk: sa dwa rodzaje tej suszarki. Jedna - tansza w kolorze fioletowym jest zwykla suszarka z nakladka plastikowa, ktora na pewno bedzie niszczyla wlosy. Druga - drozsza z dopiskiem w nazwie 'ionic', jest dostepna w sklepach za ok 220 zl ( a w sklepach internetowych za 180 zl) ma nakladke porcelanowa i jest jonizujaca. Ta ma kolor bordowy. Biorac pod uwage fakt, ze jestem bardzo, bardzo zadowolona z mojej suszarki jonizujacej z Zeptera to jestem sklonna pokusic sie o stwierdzenie, ze ta tez mi do gustu przypadnie. Do tego zniknie problem elektryzujacych sie wlosow. Cena rzeczywiscie nie jest jakas super, ale mysle, ze jak sie rodzinka zrzuci to dostane ja pod choinke
Wejdzcie sobie na stronke www.bel-lissima.de . Jest co prawda po niemiecku, ale mozna poogladac
Co jeszcze...aha! Ja nie prostuje wlosow prostownica. Susze suszarka i wyciagam na grubej okraglej szczotce. Efekt utrwala nalozony wczeniej olejek wygladzajacy i wlosy do nastepnego mycia zostaja proste.
scadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując