Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-03, 13:51   #3524
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Ja ostatnio poluje na internetowe spotkania z pisarzami, dzisiaj bylo na smakksiazki spotkanie z moim ulubionym Robertem Wegnerem. Powiem Wam, ze nie moglam sobie w ostatnich latach pozwolic na wyzajd na targi ksiazki, wiec to co jest teraz mi odpowiada, czyli spotkania z pisarzami w sieci. Bo zadnych targow w tym roku nie bedzie

Reniu, zaraz sciagam Przyduche na czytnik.

Jowito, Cartera i Simona Becketta pewnie czytalas?
Polecam Skorumpowanych Dona Winslowa, bardzo dobry kryminal. Dosyc popularna jest ksiazka Donato Carissi W labiryncie, ja jej sluchalam spacerujac z psem i musze powiedziec, ze faktycznie dosc fajna.
Jakis czas temu czytalam Kinga Dallas 69 i jesli ktos nie czytal polecam, ja nie jestem fanka Kinga ale ta ksiazka to mistrzostwo.
Jowito z fantastyki niedawno wyszla Wojna malowa, ciekawa ksiazka, ktora czerpie z historii Chin i Japonii takze, o ile potrafie ocenic. Taka troche mlodziezowka ale calkiem znosna. No i Sanderson wydal dwa tomy nowej serii Do gwiazd, ale tu jestem troche rozczarowana, bo malo rozbudowany swiat i mlodziezowka, czego sie po tym autorze nie spodziewalam.
Calkiem nie w temacie to polecam ksiazke Janiny Bak Statystycznie rzecz biorac, dziewczyna przekonala mnie do statystyki
Ze wstydem przyznaje, ze nie dalam rady przebrnac przez ksiazke Ukryte dzialania, poczatek jest tak mega nudny ze mnie pokonal. Za to film jest calkiem fajny, To o pierwszych Afroamerykankach w NASA

Rawito, ja ostatnio wyglebilam sie w lesie. Nic wielkiego mi sie nie stalo ale mam wielkie problemy z kolanami i nie umiem wstac z lezenia na glebie. Musialam wdziecznie sie czolgajac dobrnac do najblizszego drzewa i sie podniesc Szczesliwie nikogo nie bylo ale mialam w planach sie tlumaczyc, ze wykonuje specjalne cwiczenia i tulenie sie do drzew
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując