Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-08, 10:10   #4811
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Macie jakies super Tricki na ogarnianie dzieci i domu? [emoji28] u mnie ostatnio tez z tym ciezko, mysle ze moje chlopaki sie do tego przyczyniaja bo nikt nic po sobie nie odklada i sie robi balagan [emoji2957] ganiacie swoich TZ zeby chowali rzeczy po sobie, ogarniali zmywarke itp. Czy macie takie egzemplarze ktore same wiedza co robic i biora sie za to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój się poprawił pod tym względem (czyt. domyśli się sam że zmywarka to coś co trzeba rozładować by można było załadować). Od dłuższego czasu sam wstaje (jak do tego doszło, nie wiem) na ranne karmienie i karmi małego i się nim zajmuje ogarnia mi kawę, zmywarkę, czasami śniadanie, ja w tym czasie w równoległym wszechświecie otwieram balkon i leżę tak z godzinę bo uwielbiam świeże powietrze z rana. A co robi sprzątania. Nie sprzątam na drzemkach, bo szkoda mi tego czasu. Wtedy odpoczywam. Sprzątam z małym

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
"Uroki" pierwszego trymestru....ale dobrze że już siły odzyskujesz
Ja się waham z kolejnym dzieckiem bo jeszcze mam w pamięci ostatnią ciąże, brrr... Rodzić mogę, proszę bardzo ale ciąży się boje [emoji23]Eh. Spuszcze zasłonę milczenia. Mój ugotuje coś czasem, ale ile się przy tym nagada że ma mało blatu bo mam ustawione na nim rzeczy. No mam bo korzystam cały czas.
O ogarnianiu nie wspomnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym chętnie kogoś urodziła. To było niesamowite

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
"Uroki" pierwszego trymestru....ale dobrze że już siły odzyskujesz
Ja się waham z kolejnym dzieckiem bo jeszcze mam w pamięci ostatnią ciąże, brrr... Rodzić mogę, proszę bardzo ale ciąży się boje [emoji23]Eh. Spuszcze zasłonę milczenia. Mój ugotuje coś czasem, ale ile się przy tym nagada że ma mało blatu bo mam ustawione na nim rzeczy. No mam bo korzystam cały czas.
O ogarnianiu nie wspomnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo szukanie dziury w całym, znam to. Mój jak wyjmie odkurzacz z szafy to ile gadania że niewygodnie. Przecież on go nie wyjmuje codziennie

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora