Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-18, 12:47   #2560
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez inka1086 Pokaż wiadomość
Haha [emoji846] mnie jak po prenatalnych powiedzieli, że prawdopodobnie chłopczyk, to już się tak nastawiłam, że jak na 2 kolejnych było mówione, że jednak chyba dziewczynka, to też cały czas mam wrażenie, że się mylą 🤣 i czekam, aż jednak powiedzą, że chłopczyk [emoji12] co prawda nie czuję może rozczarowania, bo ogólnie się mega cieszę, że ktoś jednak zamieszkał mój brzuch [emoji4] bardziej może byłam rozczarowana, że to nie bliźniaki, bo miałam taką nadzieję, że może się uda i trochę nadrobimy [emoji85][emoji86] głupol ze mnie [emoji12]
Ale żeby nie było, mąż też chciał. Jego babcia miała rodzeństwo, które było bliźniakami, więc cień nadziei był [emoji6]

I trzymam mocno kciuki, żeby wyniki amnio były dobre!! [emoji120][emoji4]

A brzuch też już mam całkiem spory, też taka okrągła piłeczka, a już w ogóle jak zakładam jeansy ciążowe, to bardziej mam podkreślony 🤰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też na prenatalnych lekarz powiedział, że wygląda na chłopaka. Już się chyba nawet do tego przyzwyczaiłam. Ostatnio pani doktor, stwierdziła, że dziewczynka. Liczę, że na połówkowych się dowiem kto tam mieszka [emoji16]

I też zauważyłam, że w spodniach ciążowych brzuch bardziej podkreślony, jeszcze póki mogę chodze w zwykłych



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora