Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-02, 07:56   #137
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Mój się często staje aktywny, jak leżę, ale wtedy go pogłaskam, przyłożę ręce i on się uspokaja[emoji2956]

Jak ja Cię dobrze rozumiem... Przed ciążą dużo trenowałam, zrzuciłam kg, miałam płaski brzuch, a teraz jak patrzę w lustro, to mam ochotę ryczeć. Ostatnio spojrzałam na mój biust i się popłakałam... Bo oczywiście mi się nie podoba i wg. mnie oģólnie wyglądam nieatrakcyjnie. Aż się boję, że mąż myśli tak samo, choć zapewnia, że tak nie jest...[emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się czuje atrakcyjnie. Teraz mam brzuch jak piłka nożna. Ale wiem że będzie coraz gorzej [emoji85] mi wszystko idzie do przodu, wiec po prostu będę w tyłku dalej wąska a brzuch ogromny.
Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Gryzelda to prawie meta

Stypi oszczędzaj się kobieto co dobrego zrobiłaś ? Dżemy ? Musy?

Senira o to zazdroszczę jak nie miałaś bóli okresowych. Ja w liceum mdlałam, wymiotowałam [emoji2960] nawet zdarzało się że karetka przyjeżdżała do szkoły z zastrzykiem [emoji85] seriooo

Misio [emoji3064] jak się czujesz ?

Sedu jak dzisiaj ? Jest lepiej ?

Mamaporazczwarty może jak miałaś nisko brzuch to leżała w poprzek? A teraz główką lub dupką w dół ? U mnie tak było był wtedy zupełnie inny kształt brzucha [emoji16]

Ewulka ja nie śpię w koszulach na codzień wiec kupiłam w pepco i mam 4 szt. Myśle że wystarczy. Kupiłam za grosze [emoji85] potem mogę wywalić [emoji16]

Madzia dzisiaj na prenatalnych zdałam sobie sprawę że z tętnem nie ma żartów [emoji20]

Udało mi się zapisać na III prenatalne w celu sprawdzenia tych przepływów.
Dziewczyny ten gościu od prenatalnych to chodzące złoto. Będę polecać go wszystkim z trójmiasta. Byłam prawie godzinę. Najpierw dość długo analizował wszystkie badania prenatalne (czyli I i II) zdanie po zdaniu, każdy wymiar sprawdził. Potem zrobił wywiad, na koniec opowiedział co będziemy sprawdzać w jakiej kolejności. Zaczął od tych rzeczy co do tej pory były Ok. Wszystko idealnie. Sprawdził przepływy i zaczął mnie edukować. Jak sprawdza się przepływy to wychodzi wykres 5-6 „pagórków” lekarz mierzy jeden z nich i zapisuje wynik. On zmierzył wszystkie 5-6 i wynik podzielił - co dało inny wynik końcowy. Pokazał mi na ekranie i kazał czytać ile ma każdy przepływ: pierwszy miał 1,35 (więc gdyby wczoraj lekarka trafiła na niego to bym już dawno na sygnale była w szpitalu), drugi miał 1,06, trzeci 1,25 i inne niższe. Końcowy wynik wyszedł mu dzisiaj 1,16 ale ..... przepływ prawymi lewy łączy się z łożyskiem. Prawy mam idealny (wynik po środku) lewy podwyższony ale nie przekracza granicy. Na wykładach tłumaczą (co jest logiczne) że skoro przepływy się łączą w łożysku to żeby mieć miarodajny wynik (a ma się wątpliwości bo jeden jest Ok a drugi nie) to trzeba dodać wynik prawego przepływu i lewego i podzielić na dwa. U mnie jak zrobił tą metodą to jest Ok. Powiedział że nie można mieć pretensji to lekarza ginekologa bo oni się tego nie uczą. To edukacja dla tych po certyfikatach (choć myśle ze przydałoby się im to wiedzieć). Dlaczego u mnie lekarka znalazła problem? Bo zazwyczaj przepływy są równe i bez względu na to który zmierzy to wynik jest taki sam. A dlaczego u mnie było inaczej? Bo zdiagnozował u mnie problem z sercem z dokładniej z pulsem. Co 4-5 uderzenie, jednego uderzenia brakuje. Mam na cito pójść na ktg i echo serca plus wizyta u kardiologa. Powiedział że na dzień dzisiejszy nie widzi mojego porodu. A faktycznie może zacząć się w każdej chwili. Obawia się jak go przejdę ze względu na serce. Powiedział że nie wypowiada się za kardiologa ale być może zlecą cesarkę [emoji24] choć też jej się obawia. Mam nadzieje że kardiolog wprowadzi jakieś leczenie i będzie Ok. W każdym razie Leoś póki co jest bezpieczny. On znalazł tą arytmię przez usg ale sprawdził nadgarstek i mówi że sama mogę wyczuć arytmię - i faktycznie :/ w czasie całego badania kilka razy przerywał i sprawdzał czy to się utrzymuje - utrzymywało się. Od rana zaczynam działać w sprawie lekarza.
Dodam że wczoraj przed położeniem się do łóżka okropnie rozbolał mnie brzuch - znałam ten ból, ale wydawało mi się to nie możliwe i ból zwaliłam na stres związany z przepływami. Wyobrażacie sobie że wczoraj na wizycie Leoś był głową w dół a dzisiaj głową do góry [emoji2356] jak w jeden dzień zrobił taki obrót ? Lekarz był w szoku. Mówił że na tym etapie rzadko się zdarza przekręt głową do góry i jest to dla dziecka bardzo trudne, aczkolwiek bardzo możliwe że jeszcze zrobi fikołka [emoji2372] ale się rozpisałam [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lekarz złoto, dobrze że na niego trafiłaś. Teraz trzymam kciuki za kardiologa.
Cytat:
Napisane przez kaate233 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupujecie już wszystkie potrzebne kosmetyki do pielęgnacji niemowląt itp? U mnie 30 tc i zastanawiam sie czy to nie za szybko. Czy któraś juz kupowala?
Mam linomag, szczotkę do włosów, nożyczki po dzieciach. Kupiłam hipp do kąpieli. Mam też swój olejek z migdałów jakby co i myślę już nic nie kupować. Ale ja minimalistka [emoji1]
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora