Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-09, 08:21   #389
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pisałam na grupie na Facebooku o doświadczeniu mojej koleżanki, ktora rodziła ostatnio w "moim" szpitalu. Po tym jak została tam potraktowana boję się jeszcze bardziej. Nikt nie pytał jej o nacinanie krocza, poprostu cieli, nikt nie radzil dobrze, tylko krzyczał i wyjeżdżał z pretensjami o wszystko... reagowanie na twoje potrzeby- złość i frustracja pielęgniarek. Coraz bardziej zastanawiam się czy przypadkiem nie spiąć pośladków i jechać 30 km dalej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy ja dobrze pamiętam że mieszkasz niedaleko mnie [emoji848] piszesz o Latawcu?
Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Leżałam z dwiema laskami na patologii, z jedną od środy do poniedziałku, wywoływali jej poród, z drugą od pon do czwartku. W środę założyli tej drugiej balonik i tak się męczyła, aż płakała z bólu, a rozwarcie dopiero było na 3 cm i poprosiła o wyjęcie balonika. Obie pierworódki, boje się jeszcze bardziej, chciałabym dotrwać do terminu CC jaki mi ustala bo strasznie się boje sn. Mimo iż pierwsze sn było spoko i tak bym mogła rodzic codziennie ale każdy poród jest inny i tego się właśnie boje strasznie. Znowu zaczęłam panikować[emoji20] jak widziałam jak się ona męczy.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Jesteś już w domu? Jak szyjka?
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora