Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-15, 16:49   #585
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

[QUOTE=wymaginowana;880013 69]
Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Ja mam łóżeczko rozłożone, wietrzy się materac kupie w weekend a prześcieradło założę po wypraniu.Zespoł cieśni nadgarstka tylko lekarz może potwierdzić a u Ciebie może być to np. od kręgosłupa w końcu już jest dość duży uścisk.
U mnie w rodzinie jest ten problem (mimo, że ponoc nie jest to genetyczne). Mój tata i 2 ciotki miały na to operacje. Jednej z ciotek pod koniec ciąży zaczęły się objawy ale miała tak, że np. Trzymając coś nagle traciła czucie w rękach i puszczała [emoji33]. Mój tata miał problem przy spaniu - ból i dretwienie rąk przez lata. Biedny chodził po neurologach i innych lekarzach aż w końcu trafił na lekarza, który go zdiagnozował i po operacji jak ręką odjął.




ja własnie czytalam, ze czesto pojawia sie to w ciazy i pozniej samo przechodzi, ale nie wyobrazam sobie, zeby kazda noc do konca wrzesnia tak wygladala. w nastepnym tygodniu mam wizyte, to zapytam czy jest na to jakis sposob.
Najlepiej iść do lekarza i sprawdzic czy to faktycznie to.

Widziałyście...?
Screenshot_2020-07-15-16-25-52-716_com.google.android.apps.docs.jpgScreenshot_2020-07-15-16-25-59-437_com.google.android.apps.docs.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora