Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-15, 18:10   #590
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez kaate233 Pokaż wiadomość
Macie dziewczyny już gotowe łóżeczka łącznie z posciela czy jeszcze za szybko i nie wystawiacie?
Ja w tym tygodniu dopiero dostałam dostawę. W przyszłym tygodniu pewnie złożymy. Ale pościeli jeszcze nie ubieram. Mam już jednak wypraną.
Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
Madzia, spóźnione ale szczere STO LAT! [emoji9]
Ja tez dzisiaj po wizycie, mała ma już 2300g[emoji50] Jest ułożona glowkowo [emoji3] na koniec wizyty lekarz powiedział do mnie: za 2-3 tygodnie ciaza będzie już donoszona i jak zacznie się akcja porodowa to wstrzymywać nie będziemy [emoji2960] chociaż nie groził przedwczesnym porodem, wszystko jest jak najbardziej ok. J mnie to trochę śmiesznie wyglada, bo termin z OM mam na 28.08 (go nie brałam pod uwagę od początku przy moich ponad 40dniowych cyklach, ja wyliczyłam sobie na 8.09 (tak tez jest na pierwszej stronie na watku[emoji3]), ale przez większość ciąży sugerowaliśmy się terminem na 3.09 (z usg). Teraz lekarz mi mówił, ze raczej skłania się ki terminowi 28.08... coraz bliżej!! [emoji50]

Miałam dzisiaj pobierany wymaz z pochwy na gbs, ale nic o odbycie nie mówił [emoji848] czy któraś z Was tak miała? I kolejna wizyta 12.08, niestety nie u niego, tylko u ordynatora...
Ale duże już maleństwo. 2-3 tygodnie [emoji33]

Moja koleżanka w listopadzie urodziła w 34 tc maleństwo 1800 gram.
Mam teraz 31+3 i chyba jednak wolę mieć już wszystko gotowe bo nigdy nie wiadomo co będzie
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora