Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-20, 19:11   #1630
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;88012014]Ja jestem SN i mam bardzo duży biust. Tylko trochę reaguje na wagę. Za to talia i brzuch bardzo reagują na skoki kilogramów.

A co do smukłości - wystarczy spojrzeć na Angelinę Jolie. Można to osiągnąć, ale bardzo niską wagą.

P.S. Wrzuciłam mordkę [/QUOTE]Widzę delikatne podobieństwo z Krzywobutą Też taką yinową miękkość.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No rzeczywiście jakiś niezbyt dla Ciebie.

Też wrzuciłam fotę ze sweterkiem w serek, ale chodzi mi głównie o spodnie na tych 2 zdjęciach. Mam takie dwa egzemplarze raczej classikowe, proste i szersze o klasycznej długości, w których wyglądam chyba niespecjalnie. Pomyślałam, że może mogłabym je nosić jak będzie chłodniej wpuszczone w wyższe trzewiki. Tylko że chyba nigdy tak nie nosiłam spodni i sama nie wiem. Na dodatek mój facet twierdzi, że wyglądam w tych wpuszczonych w buty spodniach jak z skrajnie prawicowej bojówki
Bardzo fajne są te granatowe. Właśnie że bardzo dobrze wyglądają tak wpuszczone w bojówki. Te czarne trochę mniej mi się podobają, może dlatego, że materiał się na nich dużo bardziej mnie w różnych miejscach, ale jest dobrze.
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Mierzyłam jeszcze t-shirt w wąskie paseczki i w nim wyglądałam chyba najgorzej. Nie zrobiłam zdjęcia. Co do czerwonych swetrów wydawało mi się dokładnie odwrotnie - podobam się sobie w tym chłodniejszym ze stójką, a w czystoczerwonym luźnym nie. W takim razie pewnie nie zostawię nic. W obcisłym w paski czuję się bardzo nieatrakcyjnie, a ten luźny wydaje mi się również ciut za duży, chociaż nie jest zły.

Celować dalej w bluzki/sweterki ze stójką?
Tak, pasuje ci taka stójka.
Co do kolorów, to aparat może przeklamywac, ale na zdjęciu zdecydowanie bardziej podobasz mi się w tej cieplejszej czerwieni (luźny sweterek), jakoś lepiej zgrywa się z cerą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora