Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-21, 17:15   #6
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

O ja Cię, to już kolejna część [emoji3590]

Mon Cherry, w Polsce chyba można bieliznę zwracać bez problemu, ale nie jestem pewna czy to prawo konsumenta czy regulaminy sklepów.

Do mnie też dotarły zakupy, jestem zadowolona, ale nie ze wszystkiego. Z moodo te spodenki są po prostu w dechę i na żywo dużo ładniejsze i na mnie tak nie wiszą, jak na modelce. Jestem również zadowolona z t-shirtów, oprócz tego bez rękawków miętowego, ten dekolt mógłby być nieco głębszy, bo coś za wysoko leży, ale może mi się wydaje i się jeszcze przekonam do niego. Natomiast ta szara sukienka ma zawyżoną rozmiarówkę, bo mnie opina do tego stopnia, że jest po prostu obcisła, ma też bardzo głęboki dekolt, z czym akurat nie mam problemu, bardziej mnie denerwuje, że jest obcisła, nie wiem czy jeszcze kiedyś osiągnę sylwetkę taką, w której będę się w tej sukience dobrze czuć, bo z wiekiem coraz ciężej[emoji39] a może pochodzę w niej, to się nieco rozejdzie i zrobi luźna. Turkusowa sukienka natomiast jest całkiem spoko, tylko że cieniutka, taka idealna podomka czy na plażę.
A tę spódnicę chyba oddam mamie, bo ona lubi takie fasony, a ja się w niej nie czuję najlepiej, zbyt długa i za bardzo rozkloszowana jak dla mnie, no zobaczę jeszcze.

Jeśli chodzi e-lady, to jestem bardzo rozczarowana i więcej tam niczego nie kupię, od początku były problemy z nimi, najpierw z płatnością, potem z nieprzyznaniem zniżki, a teraz się okazuje, że jedne figi przysłali zupełnie inne, już do nich napisałam, ale widzę, że tych które zamówiłam już w ogóle nie ma na stronie, więc celowe działanie bez pytania.

Co do tankini, to chyba jestem z niego najbardziej zadowolona, jak założyłam, to poczułam mega komfort, majtki oczywiście za małe, ale kostium jest śliczny i pięknie leży i trzyma biust idealnie. Te drugie majtki też się okazały trafione, wysokie są. Jedyny plus e-lady, ale co z tego, jak olewają klientów. Zobaczymy co odpiszą, ale nie liczę na jakieś specjalne potraktowanie. _20200721_174835.jpg_20200721_174856.jpg_20200721_174802.jpg_20200721_174918.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując