Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polskie marki modowe, projektanci, pracownie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-23, 13:28   #178
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mam od nich jedną sukienkę i chociaż nie do końca się polubiłyśmy, to gatunkowo faktycznie bardzo OK.

Będę też bronić Marie Zelie. To nie są ubrania dla wszystkich i trzeba mieć na nie pomysł, żeby nie wyglądać jak stara ciotka Ale niektóre wzory mają piękne, jakościowo też jest bardzo dobrze. Chyba trzeba mieć po prostu taki styl, żeby to fajnie wyglądało. Kojarzę jedną blogerkę teatralną, która jest wprost urodzona do tego typu ciuchów i wygląda w MZ jak milion dolców. Sama mam od nich jedną sukienkę i jestem z niej zadowolona, chociaż nie na tyle, żeby teraz rzucać się na ubrania tej marki Zobaczymy jesienią, bo kolory lepsze na tę porę roku. Sukienka w książki jest super, ale powstrzymuje mnie to, że rzadko bym ją nosiła
Wiadomo, kwestia gustu. Co do jakości, wydaje mi się, że na początku było bardzo dobrze, a w momencie gdy pojawiły się tańsze modele troszkę za dużo u nich sukienek z dzianin, które już tak luksusowe nie są, ale to moja obserwacja i nie mówię, że te sukienki są złe. Co do stylu retro - lubię się tak ubierać, mam rosy z ae i wyglądam w nich dobrze, mam też jeden model z Zakolano i również mi pasuje, ale MZ do mnie nie przemawia.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując