Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 09:59   #5158
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam jako żółtodziób
Mam ogromna prosbe.Poczytałam dosyc duzo, mam juz Jakies tam pojecie co z czym. Jednak przed zakupem ostatecznie chce prosic o pomoc w jednej kwesti. Planuje rzecz jasna zakup prostownicy GA.MA/Tandeo tu jeszcze takze decyzja nie zapadla. Klopot jest jeden mam bowiem wlosy raczej delikatne z tendencja do takich malych wystajacych z bokow wlosow (tzw.mlode wlosy )i puszenia.Zalezy mi wiec na tym, aby byla to prostownica z regulacja(tak mi polecono),ale z tego co sie takze dowiedzialam milo by bylo gdyby miala jonizacje. Tutaj poległam,bo nie ma ,albo ja nie znalazlam takiej ktora miala by i regulacje i jonizacje za mniej niz 309zł(GA.MA z turmalinami,jonizacja,reg .temp .Oczywiscie zdaje sobie sprawe ,ze ta ma WSZYstko co mi do szczescia potrzebne,ale troszke za droga. Liczylam sie z wydatkiem ok 250zł+kosmetyki rzecz jasna.
Pomocy jaka mam wybrac? Dac sobie spokuj z jonizacja i wybrac ta?GA.Ma z reg.temp lub ta TONDEO z reg.temp . Czy odzalowac i uzbierac na ta super hiper GA.ME. Podejrzewam,ze olanie tematu regulacji temp nie wyszloby mi tzn wlosom na dobre.
JEstem wdzieczna za wszystkie rady,bo musze jakas decyzje podjac
Chciałabym,aby to byl rozsadny zakup bez zbednych bajerow,ktore mi sie nie przydadza;]

Pozdrawiam
Kinga
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora