Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-26, 08:48   #36
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Też bym tak napisała, kod dopiero później zobaczyłam w spamie już po opłaceniu. Myślę jednak, że to po prostu taka osoba/y, na wszystko odpowiedź odmowna, bo im się nie chce palcem ruszyć i przelewu zrobić czy czegokolwiek, co wymaga działań dodatkowych oprócz przyjęcia i realizacji zamówienia, choć sądząc po tonie wypowiedzi, to i z tą podstawową pracą mają problem. Napisałam im, żeby mi zwrócili za tę zniżkę i podałam nr konta, tyle mogę zrobić, bo zakupów u nich już na pewno nie.
mi też się czasem zdarza, że zapomnę o jakichś zniżkach, i czasem próbuję to odkręcić a czasem już mi się nie chce ale ogólnie to bardzo mnie dziwi, że sklepy walczą raczej o te parę % bardziej, niż o klienta jako takiego - to wbrew logice
ale cóż, ich strata


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba gdzieś nie doczytałam, do Zakopanego się wybierasz?
tak, jadę jutro rano i już wszędzie rozpowiedziałam o tym doniosłym wydarzeniu

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;88022550]Dawaj znać, plis, jak wrażenia (czy gęsto od ludzi na szlakach i w centrum i czy koktajle dorównują tym krakowskim ; fotorelacja też mile widziana ).

Ja się tak długo wysiedziałam w domu, że teraz intensywnie zasuwam i zrobię sobie przerwę chyba dopiero wtedy, jak padnę, ale strasznie mi się tęskni za Tatrami [/QUOTE]
ludzi bardzo dużo, już mogę Ci to powiedzieć
tak, że lepiej poczekajcie do jesieni, trochę się przeluźni


[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88022557]A nazwę chociaż podasz tego koktajl baru? [emoji1787]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Chodzi o ten? https://www.pkp.pl/pl/dworce/sklepy-...ale/coffee-way[/QUOTE] nie, to nie ten; na planie dworca w linku go chyba nie ma, wydaje mi się, że to jest bardziej w Galerii Krakowskiej niż na Dworcu - w każdym razie sprzedają tam koktajle na wynos w butelkach zakapslowane co jest bardzo praktyczne w podróży

nie pamiętam nazwy
pamiętam, że jest dokładnie pierwszy z brzegu w ciągu i jest to taki lokal otwarty, w sensie, że nie można zamknąć pomieszczenia...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując