Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-27, 18:02   #3261
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Jeśli mogę dołączyć to mam takie pytanie: Dziewczyny, nosicie czerwone szminki? Jeśli tak to kiedy? Tylko na wyjątkowe okazje czy tak na codzień też? Mam swój ulubiony odcień i podobno jest mi w nim dobrze, ale czuję się jeszcze trochę niepewnie i boję się w nim wychodzić. Jestem przyzwyczajona do nudziaków i różu. [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Aktualnie można wszystko nosić, kiedy ma się ochotę - a to, co nosisz zależy od ciebie i że tak powiem - od siły twego charakteru. Niektórzy lubią wyróżniać się w tłumie, inni wtopić, a jeszcze inni po prostu czują się dobrze w danych kolorach. A zazwyczaj - każdy ma mieszankę tych trzech rzeczy w trakcie tygodnia.
Ja pamiętam jak pierwszy raz założyłam wyrazistą szminkę w środku dnia, Sin Maca, haha. Była moc. Potem nosiłam czerwienie na okrągło

non stop, a potem mi się znudziło. A teraz, po latach matów, nabrałam większą ochotę na błyszczyki.
Tak czy siak, na ulicach widzę tyle kolorów pomadek, że naprawdę nie ma się czego obawiać. Wszystko dozwolone, grunt, żebyś sama miała ochotę założyć dany kolor.
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując