Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stepper
Wątek: Stepper
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-29, 13:24   #3455
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Mówisz...? No jeszcze przez weekend pomyślę. Ten, który zaproponowałaś nie ma regulacji wysokości pedałów, a tę funkcję chciałabym mieć. W każdym razie dzięki za ostrzeżenie. A ten z linka- to znasz ten model, czy może firma dobra ogólnie...itd? A może jeszcze któraś z was zaproponuje dobry model :
1 - z regulacją wysokości pedałów
2 - z regulacją oporu
3 - cichy (choć w miarę)
4 - SKRĘTNY
5 - dobrej jakości, na lata, a nie na parę miesięcy.

A co powiecie o jakości tych z Kettlera? Może warto dopłacić trochę więcej? Warto????????:c onfused:
I jeszcze: co sądzicie o jakości stepperów tych firm: Yeekang, Body Sculpture, Insportline? Proszę posiadaczki tego sprzętu o wypowiedź nt jakości.
Kettler (choć chyba nie tylko on) ma mini steppery. Czym one się różnią od zwykłych? Czy to czasem nie jest nazewnictwo tych zwykłych, domowych w odróżnieniu od tych profesjonalnych na siłowni?????



Ja mam stepper BODY SCULPTURE ,smigam na nim często i intensywnie nic sie z nim nie dzieje,oczywiście poskrzypuje,ale to standard we wszystkich stepperach
W moim stepperku sa pedały hydrauliczne i uważam że sa bardzo dobre nic mi z nich nie wylatuje tak jak u Dorci pewnie zażeży to od tego na jaki stepperek sie trafi widocznie od poczatku nie był dobrze zrobiony

KETTLER-to bardzo dobra firma,zajmujaca sie sprzedażą ,sprzetu sportowego nie od dziś,ich produkty sa mocne i dobre.Sama mam kilka rzeczy od nich


a mini stepper to po prostu stepper do użytku domowego,trudno,zebys miała kupić sobie taki jakie kupuje się do siłowni,po pierwsze to duzy wydatek ,a po drugie do uzytku domowego wystarczy taki.
Zwykłe stepperki na pewno sa mocniejsze,ale funkcjami niczym sie nie róznia od mini stepperków
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora