Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-29, 21:14   #1231
juleczka1980
Zadomowienie
 
Avatar juleczka1980
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Goleniów/ k. Szczecina
Wiadomości: 1 202
GG do juleczka1980
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Hejka

Byliśmy w Szczecinie na zakupach i jestem z nich bardzo zadowolona. Kupiliśmy Matiemu laptopa. Teraz będzie miał swojego osobistego i nie będzie nam zabierał naszych... mam taką nadzieję .
Acha, jakbyście były zainteresowane to w realu są w promo laptoki po 35zł .
Oprócz tego kupiliśmy Matiemu super książeczkę, kilka par skarpet z ABS bo się ślizga i na wychodne super trampeczki w CCC. Jutro wkleję fotki. Ale z butków jestem najbardziej zadowolona. Kupiłam je z myślą o tym żeby Mati chodził w nich trochę w domu , bo on coś nie bardzo umie w bucikach chodzić, więc chcę żeby się przyzwyczajał .

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Dziękuję juleczko.

Miałam już się w sprawie ataków JOANNY nie wypowiadać, lecz po jej kłamstwie o tym, jakoby miałam ją na gg wyśmiać...

Niestety, JOANNA najwidoczniej ma problem sama z sobą, co oczywiście odbija się na dziecku. Z jej wypowiedzi jednoznacznie wynika, że jest osobą niedojrzałą i zakompleksioną. Atakując i obrażając mnie, tak naprawdę zaatakowała siebie i sama siebie wprowadziła w samonakręcającą się spiralę jakiejś bliżej nieokreślonej formy nienawiści. Jej posty pisane są w agresywnym tonie targowej przekupki.

Przykro mi z powodu chwilowo panującej niezbyt miłej atmosfery. Ja nadal pozostaję sobą i zawsze można liczyć na mój czasem niezbyt wybredny dowcip a przede wszystkim na merytoryczną rozmowę. Dziękuję wszystkim za uwagę
Xantia

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;8809578]wiecie sprzedałam wózek. i co najlepsze, liczyłam na 350zł, a poszedł za 600zł!! [/quote]
Lea gratulacje

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Czesc to znow ja.
wczoraj juz nie mialam sily nic napisac..

ogolnie wyjazd byl bardzo udany, pogode mielismy iscie szkocka caly czas padalo lub bylo pochmurno, zwiedzilismy troche polnocy.. bylismy jak juz wam wspominalam nad loch ness i zwiedzilismy tamtejszy zamek.. nessie niestety nie widzialam ale Adrianek ma miniaturke w postaci slodkiego pluszaka
oczywiscie moj tz zabieral nas w rozne inne miejsca a w jego uodziny pojechalismy do zoo do edynburga
Adrian uwielbial zwierzeta, smial sie z surykatek i glaskal zwierzatka z mini zoo

poza tym co noc imprezowalismy wiec poprawila mi sie forma przed weselem mojej siostry no i z wami moje kochane pijaczki bede mogla podrinkowac

Adrian dzis marudny.. jest juz bardzo zmeczony wiec ide go wycalowac..

obiecuje wrocic wieczorkiem bo strasznie za wami tesknilam
Witaj kropeczko . Brakowało nam Ciebie . Czekamy na fotki i fajnie, że dobrze się bawiliście pomimo barowej pogody .

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
minisiu kurczę niby fajnie bo mam jeszcze internet, ale do czasu kiedy tp nie odłączy linii to orange nie może sporządzić dla nas umowy.

Zrobiłam kilka słoików sałatki z ogórków, wysprzątałam łazienkę i już nic mi sie nie chce, bo boli mnie głowa. Klaudii na ustach zrobiła się brzydka krosta i boję się żeby to nie było znowu to co ostatnio. Na wszelki wypadek wysmarowałam jej buzie tymi lekami co mi zostały
Anula, ale Ty jesteś pracuś .
Biedna Klaudusia, trzymam kciuki, żeby to nie było to.

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Ja też dziś mam w planach drinia, ale nie sama
No to miłego wieczorku

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
A co ty jestes psychologiem? nie widziałaś mnie nawet a mi piszesz ze moje zachowanie odbija sie na dziecku?

ataki to były owszem ale z Twojej strony i teraz Ty też mnie atakujesz
nie jestem jakąś nastolatką, możesz sobie myślęc o mnie co chcesz ale nie mieszaj w to mojej córki bo ja bym Ci nigdy nie napisała ze jestes złą matka.


żegnam
Chyba już wystarczy tej do niczego nie prowadzącej dyskusji, co??!!

Cytat:
Napisane przez evemamaoliwki Pokaż wiadomość
Dziadek już pytał co przywieźć więc powiedziałam napalił się też na świecące przy chodzeniu adidaski, i co tu się dziwić Aelitkowej Zosieńce
Oliwcia już słodko śpi, dzisiaj miała dzień pod znakiem mama na rączki chcę, łaziła za mną jak przysłowiowy smród... i jęczała mamamamama
Eve


Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
evemamaoliwki TO MIAŁYŚMY TO SAMO
Patrilla

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
zapomnialam o zupie dla Adrianka przypalila sie
No masz babo placek


Dziewczyny, a ja zapomniałam sobie kupić alkohola i tak siedzę o suchym pysku , a TŻ zasnął z Matim , a mi się już nie chce iść bo w szlafroczku siedzę .
juleczka1980 jest offline Zgłoś do moderatora