Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2020 część druga
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-21, 20:19   #586
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez AnnieSmith Pokaż wiadomość
Obloczek moj też z tych wrażliwych, więc nie namawiam go specjalnie na obecność przy porodzie żeby się nie skończyło jak na tych filmach co facet na podłodze leży [emoji38]
Choć u Nas tatuś może
tylko na samą akcje porodową wejść,wiec w sumie chcialabym żeby wszedł choc na chwile nawet juz po ale zeby dzidzię zobaczył.

Ja jestem ciekawa ile moja mała bedzie ważyła 1 października na usg,skoro lekarka uznała ze 2 kg to duzo na 32tydzien.

Dziewczyny od czego zależy u was termin cc? Czy raczej doktory zalecają 38 czy 40tydzien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez nie namawiam. Ale sam się ucieszył i powiedział ze chce. Będzie można wejść na koniec 1 fazy porodu, na drugą i zostać chwile z dzieckiem. A na drugą fazę pewnie będzie musiał i tak wyjść. Ale ważne ze będzie w tej pierwszej i zobaczy/przytuli dziecko, to jest najważniejsze [emoji3059] Plus w drugiej fazie tez nikt przecież nie każe mu patrzeć między nogi, chociaż spodziewam się za nawet jak nie będzie patrzył to będzie dla niego za dużo, i nie mam o to żalu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując