Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2020 część druga
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-22, 08:11   #589
agra123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez AnnieSmith Pokaż wiadomość
Obloczek moj też z tych wrażliwych, więc nie namawiam go specjalnie na obecność przy porodzie żeby się nie skończyło jak na tych filmach co facet na podłodze leży [emoji38]
Choć u Nas tatuś może
tylko na samą akcje porodową wejść,wiec w sumie chcialabym żeby wszedł choc na chwile nawet juz po ale zeby dzidzię zobaczył.

Ja jestem ciekawa ile moja mała bedzie ważyła 1 października na usg,skoro lekarka uznała ze 2 kg to duzo na 32tydzien.

Dziewczyny od czego zależy u was termin cc? Czy raczej doktory zalecają 38 czy 40tydzien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi powiedział 39-40 tydzień. To wszystko chyba indywidualna sprawa, zależy też pewnie od wielkości ciazy. U mnie cały czas jest różnica 7-8 dni między terminem z miesiączki a z Usg. Więc nie chce żeby cc była w 38 tygodniu bo u mnie to będzie tak naprawdę 37. No chyba że samo się coś zacznie......

Jeśli chodzi o biżuterię to jak najbardziej zostawić w domu. Będzie sobie bezpiecznie leżeć, w szpitalu raczej kaza ściągać, po co ma się zgubić.

Super ze u niektórych wracają porody rodzinne. Powiem Wam ze przeważnie Ci faceci którzy są niby tacy wrażliwi i niby tak się brzydzą widoku krwi to właśnie najlepiej dają radę i jeszcze oglądają co się dzieje między nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując