Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-24, 18:40   #1540
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A to ja też tak zawsze miałam, ciągnęło mnie w stronę tych droższych kosmetyków ale co ja poradzę, że moja cera woli te tańsze . Chociaż w sumie przypomniałam sobie, ostatnio kupiłam paletkę do konturowania Dior Backstage i to tyle . Mam swój ulubiony podkład drogeryjny, a nawet kilka, pudry, korektor, bronzer, tusz, uważam też, że pomadki drogeryjne są super jakościowo i tez mam kilka ulubionych, jeśli już mam teraz kupować coś droższego to będą to palety cieni.
A ja do niedawna tylko droższa kolorówka ale okazuje się, że drogeria ma coraz lepszą jakość aż jestem zaskoczona, np. Podkłady Eveline czy Lumene - u mnie sprawdzają się super, i korektor Catrice dzielnie mi towarzyszy. Kupiłam też błyszczyk Eveline Maximizer - wyglądał tak pięknie i komfortowo, że wróciłam do drogerii i kupiłam wszystkie kolory lubię bardzo a na ustach nie widać ich taniości. O i np. automatyczne konturówka Pierre Rene - najlepszy nudziak ever.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora