Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2020 część druga
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-27, 15:02   #696
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Duzo jest porodow (boom sylwestrowy), duzo przychodzi z izby przyjęć wiec dla tych z patologii nie ma miejsca bo możemy jeszcze czekac..
Po badaniu okazalo sie ze tamten balonik nic nie dał i musiał być zle zalozony skoro wypadł wiec dziś mam znów balonik, znow cały dzień bólu i dwa dni ostatnie w plecy przez to ze nic nie robili :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej, człowiek jak już idzie na wywołanie to by chciał żeby od razu się udało a tu nadal czekać... ale ciagle trzymamy mocno kciuki żeby poszło jak najszybciej się da [emoji1695]

Ja dziś tez wstałam w jakimś kiepskim nastroju, znowu strasznie mi się już ta ciąża dłuży... Na pocieszenie zamówiłam kilka sukieneczek na wyprzedaży z next i kombinezonik zimowy na vinted. Trochę mi lepiej ale stwierdzam ze słabo z moja cierpliwością jak dziś dopiero tak naprawdę jest 37+5... Czyli właściwie ledwo co donoszona. Przeciez ciąża spokojnie może się jeszcze ciągnąć do 42 a ja już się głupio wkurzam [emoji2360]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując