Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2021.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-17, 09:36   #4233
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy sierpniowe 2021[emoji3531][emoji3531][emoji3531]

Cytat:
Napisane przez dora_019 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 14+1 i u mnie jeszcze kompletnie nic nie widać. Oprócz tego że na pewno poszerzyły mi się biodra bo w każdych spodniach mi za ciasno. Ważę 55 kg przy 163 cm, brzuch zawsze miałam płaski, ciekawe kiedy zacznie być coś widać [emoji12]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U szczupłych osób późno widać w przedszkolu córki jedna mama urodziła jakoś na początku stycznia, pod koniec roku jak miała bluzę to się zastanawiałam czy dobrze widzę brzuch bo taka szczupła i taki mały. A tu zaraz dziecko ma świecie było. Dziś ją widziałam i dalej szczupła jest.
Cytat:
Napisane przez luuucynka Pokaż wiadomość
ja też nie wiem czy to prawda, że w kolejnych czuje się szybciej bo w drugiej poczułam później. nie upieram się, że to ruchy, jakieś przesuwania wewnątrz czuje ale to to, to tylko mój brzuch wie

świetne zdjęcia, fajna pamiątka i rzeczywiście nie widać tych kilogramów.
ja z poprzednich ciąż to mam ze 4 zdjęcia, nie lubię siebie na foto w tym stanie...
Teraz nie mam żadnych zdjęć, też nie lubię sobie zdjęć robić. Fakt że teraz jak schudłam to wyglądałam dużo lepiej na nich. Ale teraz ciało jest inne.
Cytat:
Napisane przez Ally__28 Pokaż wiadomość
To pewnie jesteś wysoka [emoji846] taki płaski brzuch miałaś, nie widać na zdj tej wagi.
Ja ważę 60kg i z brzuchem jest różnie, jeszcze 3 tyg temu rano przed jedzeniem było płasko, a teraz mi odstaje [emoji846]

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Przed ciąża ciało jest inne, skóra napięta. Po ciąży i takim schudnieciu (18kg) mam bardzo luźna. Chyba tylko zabiegi mechaniczne mogłyby pomóc. Teraz brzuch mi wywala po każdym posiłku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora