Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-18, 09:03   #984
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Jak już weszłam do gabinetu, to całkiem sprawnie poszło [emoji854] Wypisał mi w końcu kartę ciąży, zrobił ultrakrótkie USG, stwierdzając, że skoro w piątek mam prenatalne, to nie będziemy przedłużać ("serduszko jest, rusza się i skacze"). No i oficjalnie od dziś jestem na zwolnieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super <3 Trochę zazdraszczam zwolnienia, mnie się juz strasznie nie chce, a w dodatku mam taki tydzień, że w sumie nie mam co robić w pracy. To jest chyba gorsze niż zapieprzanie bez przerwy :/

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88520152]Właśnie to skrobanie jest najgorsze, chociaż ostatnio jak byłam na spacerze i była taka ciapa to też mnie to doprowadza do szewskiej pasji :/

Melduje: wczoraj kupiłam mokre chusteczki w Rossie i dzisiaj dostałam maila, że mam do odbioru oliwkę za 1 gr także te z Was, które nie dostały oliwki spróbujcie coś kupić z tego działu dziecięcego w Rossie i pewnie dostaniecie oliwkę jak ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Oooo niee, a ja nie mam Rosska w pobliżu, muszę jakąś eskapadę zrobić Ale chyba w przyszłym tygodniu skoczę do galerii po te nieszczęsne spodnie, póki sklepy otwarte.

U nas od wczoraj na lekkim plusie i śnieg powoli znika. W niedzielę ma być 10 stopni, a po weekendzie 12 <3 Ale ja na razie nigdzie nie wychodzę, nie znoszę tej ciapy.

Dziewczyny, może mi coś wytłumaczycie, bo ja już zgłupiałam Używam dwóch apek ciążowych, Flo (jej używałam wcześniej do okresu) i Preglife. Po ostatniej wizycie ręcznie wpisałam do obu wiek ciąży i dzisiaj jest 9+5. I teraz tak:
- termin z OM mam na 21.09,
- termin z USG mam na 18.09,
- termin wg Flo (wiek ciąży podany za USG) mam na 25.09,
- termin wg Preglife (tak samo podany wiek) na 18.09,
- owulację miałam na 99% 27.12 i długi cykl,
- przed 22.12 to w ogóle nie ma żadnej opcji, bo seksu nie było ;P

Już nic nie rozumiem, podczytuję mamy lutowe i widzę, ile dziewczyn jest tam po terminie i jakie są z tym jazdy. Zaczynam się stresować, że też mnie niesłusznie potraktują jako ciążę przenoszoną :/

Edytowane przez sale_girl
Czas edycji: 2021-02-18 o 09:16
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując