Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-19, 11:58   #1025
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Mój założył mi dopiero w tym tygodniu, jak dostał wyniki badań (czyli w 11+3 wg dat, 12+1 korygowane), ale na podstawie kartoteki wpisał datę rozpoczęcia opieki styczniową 7+3, korygowane 8+1).


Test podwójny, pappa i wolne beta hcg. Mój prowadzący zaleca w każdej ciąży, zresztą już wcześniej braliśmy pod uwagę [emoji6] To znaczy nawet nad SANCO albo NIFTY się zastanawiałam, ale stwierdziliśmy, że zabolałoby jednak kieszeń i że rozważymy, gdyby z USG i pappy coś wyszło nie tak.

To ja z kolei mam spory nadbagaż i między innymi przez to obrazowanie jest trudne. Chociaż nie skomentował tego w ten sposób [emoji6]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też z dodatkowymi kilogramami. Niestety. Tkanka tłuszczowa utrudnia obrazowanie USG.

W pierwszej ciąży musiałam przez to dwa razy połówkowe robić i kazał mi przychodzić na koniec tego czasu kiedy można zrobić.
Niestety pomiędzy ciążami tarczyca plus kp, brak opcji odchudzania zbytnio i teraz rozpoczynam z podobną wagą,więc już się na usg teraz umówiłam na 13 tydzień z plusem.

Od wczoraj biorę dupka tylko na wieczór i jakby trochę lepiej zołądkowo, ale nie chce zapeszać. Zgaga ciągle dokucza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując