Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-26, 08:24   #1197
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
U nas po prenatalnych termin wg usg znów się przesunął i jest na 30 sierpnia

Wszystko ok ma wszystko na swoim miejscu [emoji7] . Nie powiedział płci bo mówił, ze na tym etapie łechtaczka u dziewczynek może być przerośnięta i można pomylić z susiakiem. A coś między nogami widziałam. [emoji3] płeć zdradzi mi za miesiąc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super, że wszystko w porządku [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez emes1454 Pokaż wiadomość
Cześć. Byłam wczoraj u gina i z dzieckiem wszystko w porządku. Serduszko bije. Mierzy 5,6 cm więc chyba spoko. Termin porodu też pokazywało wcześniej bo na 8-go... Dostałam też zwolnienie, bo mam pracę siedząca przed komputerem 8 godzin i strasznie brzuch mnie bolał i plecy + bóle głowy ... Za dużo siedzenia i przed kompem. Zobaczymy jak na prenatalnych- to już w środę [emoji4] Nie mogę się doczekać.

Gratuluję Wam udanych wizyt ! [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Pamiętam, że przy poprzednich ciążach dowiedziałam się, że będą chłopcy już po prenatalnych. Na prenatalnych nie pytali mnie czy chcę wiedzieć, więc w ostatniej ciąży dowiedziałam się na następnej wizycie w 22tc, a z Szymkiem w 27tc na zwykłym USG dopiero było widać (ale wtedy na prenatalnych już było wiadomo, bo potem zauważyłam że "płeć męska", ale nikt mi nie raczył zwrócić uwagi, że już wiadomo). Ciekawe jak będzie teraz[emoji848][emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując