Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-16, 18:22   #1746
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Jak widać po takich opisach każdy ma inną wrażliwość.
Jak byłam młoda to jak myślałam o poronieniu czy aborcji że to takie nic bo co tam było nie ma po sprawie. Z wiekiem moje poglądy się zmieniały a jak sama byłam już w ciąży to już w ogóle sobie nie wyobrażałam jakaak straszna to jest strata dla rodziców. Nie wyobrażam sobie jak ciężko jest kobiecie która nosiła dziecko pod sercem a już go nie ma.
Dziwi mnie że laski nie zbanowali z grypy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zbanowali bo moderator stwierdził że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale dostala ostrzeżenie ze ma siedzieć cicho jak nie ma nic w temacie do powiedzenia bo ona wtrąciła swoje 3 grosze w post który jej nie dotyczył. Mnie niestety podniosło to ciśnienie i swoje napisałam ale szybko przekonałam się ze szkoda nerwów bo ona ewidentnie ma ciążę za coś co można powtarzać ile się chce, nieważne co się stało.
Zal mi tylko tych wszystkich dziewczyn co to czytały a sa tam osoby po różnych przejściach. Jak na każdym forum zresztą. No ale. Na szczęście już się nie odzywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A i napisala jeszcze ze jak mi się coś nie podoba to mam się wypisać z grupy bo to nie jest grupa do wylewania zalow o stratach i o poronieniach tylko dla kobiet które się cieszą z ciazy a nie na każdym kroku schizuja...i no. Takie kwiatki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując