Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-05, 19:45   #3179
Bazille
Raczkowanie
 
Avatar Bazille
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 409
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Whimxx wow ! Naprawdę ekspres. Gratulacje jeszcze raz, to naprawdę chyba nagroda, że Zuzia jest najmłodsza wśród naszych maluchów. Miałam na cięcie przy pierwszym, miałam szwy rozpuszczalne, ale chyba 2 były do ściągnięcia. Pamiętam, że położna w domu mi je ściągnęła. Czy ciągnęły, ciężko mi już powiedzieć, ale był to standardowy dyskomfort. Rana zagoiła się dobrze, niestety pękła przy tym porodzie. Chyba należę do wyjątków, bo przy tym porodzie w pewnym momencie powiedziałam, że jak trzeba to niech tną. Natura szybko to usłyszała i samo pękło.

Drzewosandalowe gratulacje! Pochwal nam się Kto Cie uszczęśliwił, córeczka czy synek? Może masz ochotę coś poklikać nam jak było i kiedy? I jednak urodziłaś wcześniej. Co do paplania innych - tak jak Justysia pisze olej. A najlepiej mów, że dziecko ktoś musiał urodzić i jesteś równie ważna jak ono. Ludzie czasem mają krzywo pod włosami [emoji41] potrzebujesz wsparcia, a nie krytyki. Żeby odwrócić uwagę od smutków, postaraj się myśleć, że to tylko kilka dni, a przed Wami tyle pięknych wspólnych lat. Życzę Wam dużo zdrówka i sił. Niech Dzidziuś szybko wraca do zdrowia. Koniecznie pisz, my z chęcią Cie wesprzemy, bo każda z nas w dużej mierze Cie rozumie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bazille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując