Wizaz.pl - Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci - Mamu¶ki marcóweczki 2021 cz. II :)
Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci
Stary 2021-04-06, 07:37   #3180
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Mamu¶ki marcóweczki 2021 cz. II :)

Hej, brakuje mi tu naszych rozmów
Persefonia przykro mi, że wszyscy zachorowali¶cie (maleństwo też?), plus taki, że będziecie to mieli za sob±.

Whimxx super poród jeżeli chodzi o cięcie i szwy. Dopóki mialam szwy to był duży dyskomfort. Miałam je 10 dni zamiast 7, ze względu na to, że generalnie kiepsko się goję. I muszę powiedzieć, że wygl±da to super, przynajmniej z mojej perspektywy nie widać bliznowca itd. Chociaż wczoraj zauważyłam, że mam jeszcze jeden szew w miejscu, gdzie pękłam. Bo i pękłam i byłam nacięta. Z perspektywy czasu my¶lę, że nacięcie nie jest takie złe.

Drzewo gratulacje, poród, połóg i pobyt w szpitalu nie s± łatwe. Na twoim miejscu spróbowałabym obczaic, które położne s± spoko i z nimi się kontaktować. Może można "oddać" dziecko na kilka godzin. Przedłużony pobyt, plus wszystkie emocje s± trudne, mów otwarcie, że sobie nie v radzisz i potrzebujesz pomocy, czy położnym czy rodzinie, ty jeste¶ tak samo ważna jak dziecko

Kryzys taki ogólny czy nie nie robię jej krzywdy bo: za mało je, bo często sama układa się na prawym boku,bo często się przeprostowuje, bo za mało do niej mówię, bo miało być więcej wielo a jest mniej, zaliczyli¶my już odparzenie, chyba ma lekkie wzdęcie i kupcy też robi bo inaczej, tzn. mniejsze i rzadziej, jest c tak dużo b b±czków nie puszcza no takie tam. Generalnie sobie radzę, ale mam obzarte sutki, tak mocno mnie łapie, że jest oryginał bo wywin±ć jej wargi.

Pani Smith Z dokarmianiem to chyba jest tak, że ile by¶ dziecku nie dała to wszystko zje, najwyżej zwróci. A dajesz mu mm bo płacze i chce więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgło¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c