Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-10, 06:50   #79
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
To nie ten. Matujący wygląda tak >>klik<< albo tak (chyba mu opakowania zmieniają) >>klik<<. Bardzo dobry jest też ten >>klik<<, Anti Age jest najbardziej treściwy.

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Ten w tubce z brązowym ma takie sobie opinie wśród Niemiek. Ja mam ten, który polecała Inti >>klik<< i jeszcze taki nowy >>klik<< (to w ogóle chyba będzie nowa wersja tego polecanego przez Inti).
To w zasadzie jedyne filtry, w których alkohol mi nie szkodzi, A ten z brązowym, nad którym pieją z zachwytu "polskie instagramy" ma oktokrylen (nie lubię, a widzę, ze Garnier w nowości go pcha )i roluje się, szczypie w oczy, podobno kompletnie nie nadaje się pod makijaż (kilka opinii - można w tłumacza wrzucić >>klik<<, >>klik<<, >>klik<<, jest więcej, ale nie chce mi się teraz szukać
Z kolei ja czytałam że ten Garnier anti-age W tubce jest lżejszy i mniej się błyszczy niż wersja anti dryness która jest już w polskich Rossmannach.



Na Flakoni fluid Garnier Sensitiv wychodzi po 36,36 z kodem APR15.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując