Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-03, 09:49   #1473
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 352
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja już przetestowałam tego całkiem sporo po prostu był jakiś czas, że źle u mnie wyglądał, więc używałam innych, a potem nagle znowu dobrze wyglądał.
Chociaż chyba i tak wolę neauty.

Na ekocudach online skusiłam się na Lily lolo i amilie satynowy, póki co trwają testy.
No i po ekocudach zmieniłam pielęgnację w pełni na naturalną. Więc sporo testowania mnie czeka


Moim zdaniem oprócz pielęgnacji, tez sporo zależy od diety. Ja zauwazylam, ze mi mineraly gorzej się trzymają jak jem słodycze Serio, jednak to jest prawda, ze od słodyczy cera się zmienia, bo tez to widze jak na dloni. Slodycze staram się jesc raz na jakiś czas i zauwazylam taka zaleznosc. Bo tak ogolnie to zdrowo się odżywiam.


U mnie znowu króluje Amilie. Inne może tez by krolowaly, ale nie mam odpowiedniego odcienia, a już tyle kasy wtopiłam, w to wszystko, ze nie chce mi się nawet już szukac. Jedynie co to bym chciała zainwestować w Lily Lolo w jakims odcieniu odpowiednim na lato, bo Warm Peach jest za jasny, a formula tez była spoko.


Ale po Amilie mam aksamitnie , bardzo gladka cere, podkład długo mi się utrzymuje i bardzo lubie.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czym utrwalanie ten korektor z Pixie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja utrwalam pudrem, szerokim pedzlem, nakładam go przed przypudrowaniem. I polecam nakladac palcem, zadnymi pędzlami.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując