Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przeprowadzka na wieś i zmiana priorytetów - jak zniszczyłam sobie życie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-15, 14:47   #1212
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Przeprowadzka na wieś i zmiana priorytetów - jak zniszczyłam sobie życie?

Cytat:
Napisane przez kooniczynka Pokaż wiadomość
Bo te boksy z wyjściem są zajęte przez psy rodziców, a lepiej psów innej rasy nie dostawiać, bo mogą się pogryźć. Facet kombinuje, że chce zrobić im duży wybieg za domem, więc myślę, że sytuacja tych piesków niedługo się zmieni. Bo już podjął kroki w zakupie tego. Niemniej jednak będą miały wybieg czy nie to ja jestem pewna, że nie chcę brać w tym udziału i nie chcę też, żeby mój facet się tym zajmował, ale tego raczej nie ugram.

i teraz nie da rady w tych ich boksach wybić dziur na ogródek?


wiemy, że nie chcesz brać w tym udziału, to zakomunikowałaś aż za bardzo. natomiast przykre jest to, że masz tak samo wywalone na dobro tych szczeniaków, jak Twój facet na Ciebie i Twoje zdanie.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kooniczynka Pokaż wiadomość
No właśnie te słowa mnie zabolały.
Bo jak byłabym w takiej sytuacji, to bym wolała nie sprzedać takiej osobie psa tylko poczekać na lepszego kupca. On dokładnie ujął to tak: "Zależy mi, żeby psy miały dobry dom, ale kto pierwszy kupi to ja sprzedam i dalej to nie moja sprawa.". Jak dla mnie mu na tym nie zależy, ewentualnie jakby miał wybierać to woli dać im dobry dom, ale tak na serio raczej ma to w pompie, bo jego słowa przeczą same sobie.

ależ tu nic sobie nie przeczy. jakby miał dwóch kupców - z dobrego domu i beznadziejnego - to wybiera dobry dom. ale jeśli najpierw zgłosi się osoba z beznadziejnego domu, to dostanie szczeniaczka. ważne żeby kaska się zgadzała.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując